Posłuchaj

Zespół Muzyczny Taurus Band – Łódź, Częstochowa i okolice
Zespół składa się z 4 utalentowanych, ambitnych ludzi, dla których muzyka jest największą życiową pasją. Każdy, grając na swoim instrumencie czy też śpiewając, stara się robić to na jak najlepszym poziomie tworząc podczas imprez przyjemną, taneczną atmosferę. Wspólne doświadczenie oraz godziny spędzone na podnoszeniu swoich umiejętności wokalno-instrumentalnych przekładają się na gwarancję świetnej, udanej zabawy.

Marta
Najlepsza wokalistka pod słońcem. Ma mocny, czysty, piękny głos. Zachwyca nim nie tylko zapatrzonych w nią facetów. Większość utworów w jej wykonaniu brzmi lepiej niż w oryginale. Fajna laska, niestety już mężatka (z wokalistą).

Konrad
Świetny gitarzysta z duszą rockmana, swoimi popisami solowymi zbudzi nawet „śpiących”. Gitarzysta dosyć uniwersalny, posiadający łatwość łączenia różnych stylów muzycznych. Gra głównie na gitarze elektrycznej i akustycznej.

Irek
Śpiewa wszystko – od ostrego rocka do spokojnych kawałków o charakterze ballad. Dusza artysty, czuje doskonale, wydając głos wywołuje u kobiet dreszcze. Jako pierwszy wznosi toast na cześć Pary Młodej.
Taurus Band – Krzysztof
Krzysztof
Klawiszowiec-aranżer z doskonałym wyczuciem dobrego smaku. Wszechstronne zainteresowania muzyczne poparte wieloletnim doświadczeniem scenicznym sprawiają, że imprezy przybierają niezapomniany klimat.
Co gramy i gdzie gramy?

Gramy na różnych imprezach okolicznościowych, weselach i poprawinach, urodzinach i imieninach, imprezach firmowych, studniówkach i bankietach, balach sylwestrowych i eventach. Wszędzie tam gdzie jest zapotrzebowanie na świetną muzykę i dobrą zabawę. Gramy muzykę Biesiadną i POP. Wokal męski i żeński sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać każdą piosenkę. Oczywiście ustalamy z Państwem program i przebieg  imprezy.

Posłuchaj piosenek Taurus Band!

Region działania:

Zespół Muzyczny Taurus Band – Łódź, Częstochowa i okolice. Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Płock, Włocławek, Warszawa, Opole, Ostrowiec Świętokrzyski, Katowice, Bytom, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Wrocław, Kraków, Radomsko, Bełchatów, Działoszyn, Kamieńsk, Piotrków Trybunalski, Stryków, Łęczyca, Zelów, Wieluń, Zgierz, Zduńska Wola, Głowno, Konstantynów Łódzki, Łask, Żychlin, Błaszki, Tomaszów Mazowiecki, Koluszki, Pabianice, Sulejów, Szadek, Rawa Mazowiecka, Ozorków, Wieruszów, Łowicz, Poddębice, Przedbórz, Brzeziny, Krośniewice, Rzgów, Sieradz, Wolbórz, Uniejów, Pajęczno i wiele, wiele innych mniejszych miejscowości – dla Ciebie dojedziemy wszędzie!

Zespół Taurus Band poleca się jako: zespół na wesele, zespół na studniówkę, zespół na imprezy firmowe, zespół na urodziny, zespół na imieniny, zespół na poprawiny.